Komunijny wianek z perełkami W84

Stylowy wianek dla dziewczynki. Model wykonany ręcznie. Stanowi świetną ozdobę w dzień Pierwszej Komunii Świętej jak i podczas białego tygodnia. Wianek zdobią różyczki, perełki, zielone nierozwinięte pędy oraz delikatna kokarda.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 pkt.. Możesz wymienić przy następnym zamówieniu 13 pkt. na kupon o wartości 6,50 zł.


Poprzednia najniższa cena: 139

139,00 zł

Wysyłka 1-4 dni

Więcej informacji

Obwód około: 51 cm

Uwaga! Jeśli spodobał ci się ten model wianuszka, nie czekaj z zakupem!

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że najpiękniejsze wianki wyprzedają się jeszcze przed sezonem komunijnym z powodu braku czasu na ich wykonanie (są plecione ręcznie) lub braku specyficznych elementów (kwiatki, listki, perły itp.). Dostajemy wówczas mnóstwo zapytań, ale nie jesteśmy w stanie wykonać ponownie wielu modeli.

Rozmiar wianka jest uniwersalny i zawsze taki sam, więc nie musisz się martwić że będzie za mały lub za duży, gdy nadejdzie ten ważny dzień.

PRODUKT POLSKI wykonany ręcznie.

Wymiary wianka:

- Długość całkowita wianka: 51cm

- Wysokość: 3cm

- Długość wstążki: 33cm

- Średnica dużej piankowej róży: 3cm

- Średnica małej piankowej róży: 1cm

- Kolorystyka: złamana biel plus zieleń

Informacje dotyczące zwrotów/reklamacji

Zwrot towaru / Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru

2. Kupujący będący konsumentem odstępuje od umowy poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej.

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony umowy świadczyły, ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

4. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kupującego koszty zwrotu towaru do Sprzedawcy ponosi Kupujący.

5. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadu gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Wzór odstąpienia od umowy zawartej na odległość przez konsumenta: POBIERZ

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy: CZYTAJ

Proces Reklamacji Towaru

  • Wypełnij formularz reklamacji towaru, który znajduje się na naszej stronie internetowej (POBIERZ)
  • Spakuj produkty przeznaczone do reklamacji. Nie zapomnij dołączyć formularza oraz paragonu!
  • Wyślij paczkę Listem Poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej.(Nie odbieramy przesyłek ZA POBRANIEM oraz w paczkomatach)


Uprzejmie informujemy, że reklamacja winna być złożona na piśmie (formularz reklamacji) i przesłana wraz z produktem z dołączonym dowodem zakupu na adres siedziby firmy. Obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem, że produkt użytkowany był zgodnie z jego przeznaczeniem. Zostaje ona rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia jej zgłoszenia.

Proces reklamacji w sklepie blumore.pl zgodny jest z art. 8 ust. 4 z dnia 30 lipca 2014 r. o prawach konsumenta oraz Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 1964, Nr 16 poz 93 ze zmianami)


Dane kontaktowe, niezbędne do zakończenia procesu  reklamacji/ odstąpienia od umowy:

F.H. Blumore
ul. Załęska 87
35-322 Rzeszów
tel. 509367403

Opinie

Napisz opinię

Komunijny wianek z perełkami W84

Komunijny wianek z perełkami W84

Stylowy wianek dla dziewczynki. Model wykonany ręcznie. Stanowi świetną ozdobę w dzień Pierwszej Komunii Świętej jak i podczas białego tygodnia. Wianek zdobią różyczki, perełki, zielone nierozwinięte pędy oraz delikatna kokarda.

Napisz opinię

Produkty powiązane