Biała ozdoba na rękę z jedną drobną różyczką w kolorze różowym i dwiema materiałowymi w kolorze białym. Model umieszczony na transparentnej wstążce, którą łatwo można zawiązać. Polecamy do komunijnych stylizacji.
Ozdoba na rękę wykonana z atłasowej wstążki z bukiecikiem. Kwiatki wykonane są z pianki w kolorze różowym i białym. Doskonały dodatek do komunijnej stylizacji.
Ozdoba na rękę wykonana z kwiatów przypominających żywe różyczki w kolorach różu i złamanej bieli. Umocowana na białej wstążce. Stroik może delikatnie różnić się od prezentowanych zdjęć.
Piękna opaska na rękę w pastelowej kolorystyce. Bukiecik wykonano ręcznie z piankowych i papierowych różyczek. Bo pobokach umieszczono gipsówkę. Ozdoba umocowana została na transparetnej tasiemce. Prodykt polski.Średnica w najszerszym miejscu to 7cm. Średnica największej róży: 3,5cm.
Biało-zielony bukiciek na rękę. Opaska jest wiązana, więc pasuje na każdy nadgarstek. Sam bukiiecik wykonany został przez polską pracownię florystyczną.
Piękna biała komunijna opaska na rękę. Wykonana została z drobnych kwiatuszków oraz perełek. Wszystkie elementy umocowano na cienkim druciku zakończony na brzegach perełkami. Końcówki możemy założyć jedna na drugą.
Piękna opaska na rękę w odcieniach koloru fioletowego i różu. Bukiecik umocowano na półmatowej tasiemce z atłasu. Pasuje do wielu naszych wianuszków. Polecamy. Polski produkt.
Opaska na rękę z dużą piankową różyczką w kolorze ecru to doskonały dodatek do wielu stylizacji. Bukiecik ozdabia dodatkowo tiul oraz dwie mniejsze róże.
Komunijna ozdoba na rękę na delikatnym druciku z perełkami. Na środku znajduje się bukiecik z trzech piankowych różyczek. Jedna w kolorze łososiowym. Bukiecik dodatkowo ozdabiają perełki oraz drobne elementy wykonany z gipsu. Długość całkowita: 18 cm Średnica dużej róży: 2,5 cm
Komunijna opaska na rękę z kolorowym bukiecikiem. Świetnie prezentuje się jako uzupełnienie komunijnej stylizacji i nie tylko. Kwiaty wykonane są z piankowego materiału. Drobne elementy to gipsówka.