Jest 8 produktów.półwianki

 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Zielony półwianek komunijny z białym eleganckim kwiatem na przodzie. Kwiat ozdabiają cyrkonie i koraliki. Stroik umocowany na przeźroczystym grzebyku. Jest to efektowna ozdoba do wpięcia we włosy.
  52,00 zł
 • Czas oczekiwania na produkt wynosi 4-5 dni.
  Biało-zielony półwianek na grzebyku. Jest to stroik wykonany z piankowych róż w kolorze złamanej bieli połączonej z zielonymi dodatkami.
  45,00 zł
 • Czas oczekiwania na produkt wynosi 4-5 dni.
  Biało-różowy półwianek komunijny na grzebyku. Model wykonany z piankowych róż w kolorze złamanej bieli. Dodatkowo został ozdobiony drobną gipsówką w kolorze różu. Całość tworzy ciekawą ozdobę do włosów. Długość całkowita: 26 cm Średnica dużej piankowej róży: 3,5 cm Szerokość grzebyka: 5,5 cm
  39,00 zł
 • Czas oczekiwania na produkt wynosi 4-5 dni.
  Zielony półwianek komunijny z dodatkiem piankowych różyczek w kolorze ecru. Stroik został ozdobiony zieloną gipsówką, która nadaje naturalnego wyglądu. Jest to bardzo modna ozdoba do włosów. Świetnie wkomponuje się w klimat komunijny. Długość całkowita: 20 cm Średnica dużej piankowej róży: 3,5 cm Szerokość grzebyka: 5,5 cm
  39,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 4-5 dni roboczych.
  Półwianek komunijny z koronkową kokardą. Róże wykonane są z piankowego materiału w kolorze złamanej bieli oraz mniejsze w kolorze zielonym z papieru. Dodatkowo wianek ozdabiają drobne elementy wykonane z gipsu w kolorze fioletowym z dodatkiem zieleni. Całość tworzy subtelną ozdobę na głowę. Długość całkowita po wyprostowaniu: 39 cm Średnica największego kwiatka: 4 cm Długość wstążki: około 30 cm
  80,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 4-5 dni roboczych.
  Niezwykle elegancki półwianek komunijny utrzymany w kolorystyce złamanej bieli, fioletu i różu, wzbogacony dodatkiem zieleni. Posiada błyszczące szkiełka stanowiące dziewczęcy akcent. Pięknie się prezentuje, idealnie dopełni wszelkie upięcia. Długość ozdoby to 24 cm, lecz gałązkę można dowolnie wyginać dopasowując do fryzury.
  59,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Stroik komunijny na grzebyku składający się z pięknych róż w kolorze złamanej bieli. Dodatkiem są elementy zieleni. Stroik został wykonany przez polską pracownię. Długość ozdoby to około 26 cm, szerokość grzebyka 5,5 cm.
  49,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Komunijny półwianek wykonany ze sztucznych kwiatów umieszczonych na grzebyku. Stroik ma kształt podkowy. Do ładnie upiętych włosów będzie pięknym uzupełnieniem. PRODUKT POLSKI.
  46,00 zł