Jest 5 produktów.półwianki

 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Zielony półwianek komunijny z białym eleganckim kwiatem na przodzie. Kwiat ozdabiają cyrkonie i koraliki. Stroik umocowany na przeźroczystym grzebyku. Jest to efektowna ozdoba do wpięcia we włosy.
  52,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Zielony półwianek komunijny z dodatkiem piankowych różyczek w kolorze ecru. Stroik został ozdobiony zieloną gipsówką, która nadaje naturalnego wyglądu. Jest to bardzo modna ozdoba do włosów. Świetnie wkomponuje się w klimat komunijny. Długość całkowita: 20 cm Średnica dużej piankowej róży: 3,5 cm Szerokość grzebyka: 5,5 cm
  49,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 4-5 dni roboczych.
  Niezwykle elegancki półwianek komunijny utrzymany w kolorystyce złamanej bieli, fioletu i różu, wzbogacony dodatkiem zieleni. Posiada błyszczące szkiełka stanowiące dziewczęcy akcent. Pięknie się prezentuje, idealnie dopełni wszelkie upięcia. Długość ozdoby to 24 cm, lecz gałązkę można dowolnie wyginać dopasowując do fryzury.
  59,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Stroik komunijny na grzebyku składający się z pięknych róż w kolorze złamanej bieli. Dodatkiem są elementy zieleni. Stroik został wykonany przez polską pracownię. Długość ozdoby to około 26 cm, szerokość grzebyka 5,5 cm.
  49,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Komunijny półwianek wykonany ze sztucznych kwiatów umieszczonych na grzebyku. Stroik ma kształt podkowy. Do ładnie upiętych włosów będzie pięknym uzupełnieniem. PRODUKT POLSKI.
  46,00 zł