Komunijny stroik dla dziewczynki. Model wykonany na praktycznym grzebyku z bukiecikiem i kokardą. Róże wykonane są z pianki i papieru w dwóch kolorach. Świetne wykończenie każdej fryzury.
Biały komunijny stroik do włosów na grzebyku. Posiada materiałową kokardę z kwiatem i koralikami. Dodatkowym zdobiącym elementem są dłuższe wstążki z perełkami. Świetne wykończenie każdej fryzury.Szerokość: 10cm Średnica kwiatka: 6cm
Stroik do włosów wykonany z mniejszych róż oraz jednego dużego kwiatka wykonanego z siateczki co daje bardzo interesujący efekt. Stroik jest drobny jego szerokość to 5cm. Produkt polski.
Biały stroik do włosów na grzebyku. Model posiada białą kokardkę z perełkami. Dodatkowo stroik ozdabiają długie tasiemki z żyłkami, na których są perełki. Całość świetnie sprawdzi się do każdej fryzury.
Delikatny stroik wykonany z materiałowych kwiatków ułożonych w jednym rzędzie z perełką w środku. Od spodu znajdują się zielone listki z gałązkami. Szerkość stroika: 10cm
Zielony półwianek komunijny z białym eleganckim kwiatem na przodzie. Kwiat ozdabiają cyrkonie i koraliki. Stroik umocowany na przeźroczystym grzebyku. Jest to efektowna ozdoba do wpięcia we włosy.
Biały komunijny stroik do włosów na grzebyku. Posiada tiulową kokardę z drobnymi kwiatuszkami w kolorze białym i różowym. Dodatkowym zdobiącym elementem są dłuższe wstążki. Świetne wykończenie każdej fryzury.
Bogato ozdobiony stroik komunijny na grzebyku. Przód zdobią trzy drobniejsze materiałowe kwiaty z kręconymi wstążkami i długimi żyłlkami na których umocowano białe, drobne kwiatuszki i perełki. Produkt polski.
Bogato ozdobiony stroik komunijny na grzebyku. Przód zdobią trzy materiałowe kwiaty z kręconymi wstążkami i długimi żyłlkami na których umocowano białe, drobne kwiatuszki i perełki. Produkt polski.
Komunijny stroik dla dziewczynki. Model wykonany na grzebyku z kokardą i różowym kwiatem. Środek dodatkowo zdobią perełki. Dodatkowo stroik posiada długie żyłki z kryształkami.
Komunijny stroik dla dziewczynki. Model wykonany na praktycznym grzebyku z bukiecikiem, kokardą oraz kręconymi wstążkami. W środku znajdują się trzy papierowe różyczki oraz perełki z białym kwiatuszkiem. Świetne wykończenie każdej fryzury.
Komunijny stroik dla dziewczynki. Model wykonany na praktycznym grzebyku z bukiecikiem i kokardą. Całość utrzymana w kolorystyce biało-zielonym. Dodatkowym elementem zdobiącym są długie żyłki na których umieszczone są białe perełki. Świetnie prezentują się na długich włosach.
Komunijny stroik dla dziewczynki. Model wykonany na praktycznym grzebyku z bukiecikiem i długą wstążką. Róże wykonane są z pianki w kolorze ecru. Środek ozdabia perła. Wymiary: - Szerokość grzebyka: 4 cm - Szerokość ozdoby: 8,5 cm - Wysokość ozdoby: 6 cm
Stroik na grzebyku dla dziewczynki. Składa się z dużego kwiatu z perełką i diamencikami w środku. Ozdobiony dodatkowo woalka oraz siateczkową kokardą. Idealne uzupełnienie stylizacji na Pierwszą Komunię i nie tylko. Stroik został wykonany w polskiej pracowni. Serdecznie polecamy!Wymiary: średnica kwiatu: ok. 8 cm szerokość grzebyka: 5 cm maksymalna szerokośc ozdoby ok. 18 cm
Biała ozdoba na grzebyku dla dziewczynki. Wykonana została z gniecionego materiału. Dodatkiem są troczki, woalka oraz diamenciki. Grzebyk pozwala na wygodne upięcie stroika. Wykonany ręcznie w polskiej pracowni. Polecamy! Wymiary: średnica: ok. 17 cm szerokość grzebyka: 5 cm
Dziewczęca ozdoba do włosów. Idealne uzupełnienie komunijnej stylizacji. Duży kwiat został przyozdobiony diamencikami na drucikach. Wygodna wsuwka pozwala na swobodne wpinanie ozdoby we włosy. Polski produkt. Serdecznie polecamy! Wymiary: średnica: ok. 20 cm szerokość grzebyka: 5 cm
Biały stroik komunijny na grzebyku. Model posiada białe kwiatuszki z wykonane z materiału, które ozdabiają perełki oraz kryształki. Jest to elegancka ozdoba komunijna.
Niezwykle elegancki półwianek komunijny utrzymany w kolorystyce złamanej bieli, fioletu i różu, wzbogacony dodatkiem zieleni. Posiada błyszczące szkiełka stanowiące dziewczęcy akcent. Pięknie się prezentuje, idealnie dopełni wszelkie upięcia. Długość ozdoby to 24 cm, lecz gałązkę można dowolnie wyginać dopasowując do fryzury.
Wyjątkowy, elegancki stroik do włosów na grzebyczku. Wykonany został z kwiatuszków w kolorze białym i ecru. Zielona gałązka wygląda modnie i naturalnie.