Jest 13 produktów.Wianki regulowane

 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Prezentujemy regulowany wianek komunijny, wiązany z tyłu atłasową kokardką w kolorze ecru. Model jest utrzymany w pastelowej kolorystyce ze złamaną bielą i różem. Duże piankowe różyczki i mniejsze papierowe z dodatkiem zieleni. Prezentuje się bardzo naturalnie. Wykonany został ręcznie. Obwód około 48cm do 55 cm maksymalnie.
  105,00 zł
 • Towar dostępny- wysyłka 24h.
  Wianek wykonany został z piankowych kolorowych kwiatków. Pomiędzy nimi zostały wplecione zielone elementy ozdobne. Obwód można regulować, wiążąc wstążkę w dowolnej odległości.
  100,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka 24h.
  Wianek komunijny utrzymany w jasnej kolorystyce. Duże róże w kolorze złamanej bieli zostały dodatkowo ozdobione małymi różowymi różyczkami. Dodatek zieleni świetnie dopełnia całości. Wianek jest regulowany. Wyprodukowany został w polskiej pracowni. Serdecznie polecamy!- Obwód minimalny: 53 cm- Obwód maksymalny: 58 cm
  119,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka 24h.
  Regulowany wianek komunijny w kolorystyce zieleni i złamanej bieli. Kwiatowy wzór składa się z symetrycznie usytuowanych piankowych róż oraz zielonych elementów. Tył ozdabiają długie na 40 cm wstążki. Prezentuje się naturalnie. - Obwód minimalny: 50 cm- Obwód maksymalny: 54 cm - Długość wstążki: 40 cm
  115,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka 24h.
  Wianek komunijny utrzymany w delikatnej kolorostyce z dodatkiem różu, zieleni oraz złamanej bieli. Tył ozdabia atłasowa kokarda z różą. Model posiada możliwość regulacji obwodu. Wianek wykonany został ze sztucznych piankowych kwiatów. Prezentuje się naturalnie i dziewczęco.
  119,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka w 24h.
  Bajecznie kolorowy wianek, który zwraca na siebie uwagę. Jest wykonany ręcznie z kolorowych wysokiej jakości sztucznych kwiatów. Ozdobiony został dodatkowo wstążkami. Polecamy do alby czy jasnej sukienki. Dominujący kolor to fiolet z zielonymi i różowymi dodatkami. W tym modelu możemy delikatnie zwiększyć lub pomniejszyć obwód. 
  105,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Wianek komunijny wykonany z piankowych róż w kolorze różowym i białym z dodatkiem zieleni. Tył ozdabiają białe koronkowe wstążki. Jest to nieszablonowy model wianka, gdyż nie posiada łączenia z przodu. Można go dowolnie formować. Dopasuje się do każdego obwodu głowy.Długość wianka po całkowitym wyprostowaniu: 52 cmDługość wstążki: około 35 cm
  100,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Wianek komunijny regulowany za pomocą wiązanej wstążki. Kremowe różyczki na zielonej gałązce prezentują się bardzo subtelnie. Wianek idealnie podkreśli delikatną urodę.Długość całkowita minimalna: około 50 cm Wysokość: 2-3 cm Średnica największego kwiatka: 3 cm Długość wstążki po rozwiązaniu: 50 cm
  58,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka w 24h.
  Piękny komunijny wianek na głowę. Model wykonany z piankowych różyczek. Dookoła wplecione zostały zielone elementy ozdobne. przeplecione tiulowym materiałem. Kwiaty piankowe w kolorze złamanej bieli. Wianek posiada delikatną możliwość regulacji obwodu.
  95,00 zł
 • Oczekiwanie na dostawę
  Regulowany wianek komunijny wykonany z biało-zielonych sztucznych kwiatków. Prezentuje się naturalnie. Wstążki są w kolorze białym. Produkt polski.
  99,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Biały regulowany wianek komunijny wykonany z drobnych ozdobnych elementów. Wstążki są w kolorze białym. Produkt polski. Długość wianka po wyprostowaniu to 51 cm.
  93,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka w 24h.
  Komunijny wianek w jasnych kolorach bieli i zieleni. Wianek jest wiązany, dzięki czemu można lepiej go dopasować do obwodu głowy. Wstążki są w kolorze białym. Produkt polski. Długość wianka po wyprostowaniu to 51 cm.
  110,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h
  Wianek komunijny utrzymany w delikatnej kolorostyce z dodatkiem różu zieleni oraz złamanej bieli. Tył ozdabia atłasowa kokarda z różą. Model posiada możliwość regulacji obwodu. Wianek wykonany został ze sztucznych kwiatów. Prezentuje się naturalnie.
  99,00 zł