Jest 19 produktów.Wianki regulowane

 • Nowość
  Nowość Towar dostępny od ręki - wysyłka 24h.
  Prezentujemy biały wianek komunijny z połyskującymi sopelkami i zielonymi gałazkami. Wianek posiada możliwość regulacji. Tył ozdabia ozdobna kokarda. Prezentuje się bardzo elegancko. Produkt polski.
  99,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych.
  Regulowany wianek przyozdobiony różyczkami z materiału oraz efektownymi listkami. Wiązany na atłasową tasiemkę. Umożliwia to wygodne dopasowanie. Wianek na Pierwszą Komunię Świętą.
  99,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych.
  Wianek komunijny wykonany z materiałowych kwiatuszków, przyozdobiony dodatkowo perełkami. Kwiatki ułożone są w jednym rzędzie. Wiązany na atłasową wstążkę daje możliwość regulacji. Wianek na Pierwszą Komunię Świętą.
  89,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 5-7 roboczych.
  Prezentujemy regulowany wianek komunijny, wiązany z tyłu tasiemkami z atłasu i koronki. Kwiaty wykonane są z materiału oraz papieru florystycznego. Ozdabiają go zielone listki oraz gałązki. Dodatkowo ozdabia go fioletowa gipsówka. Całość tworzy naturalny wianek, który wygląda jak żywy. Produkt polski. Ten  model jest w określonej liczbie. Nie czekaj-zamów już dziś!
  119,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 5-7 roboczych.
  Prezentujemy regulowany wianek komunijny, wiązany z tyłu atłasową kokardką w kolorze ecru. Model jest utrzymany w pastelowej kolorystyce ze złamaną bielą i różem. Duże piankowe różyczki i mniejsze papierowe z dodatkiem zieleni. Prezentuje się bardzo naturalnie. Wykonany został ręcznie. Obwód około 48cm do 55 cm maksymalnie.
  105,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 7 dni roboczych.
  Delikatny wianuszek pierwszokomunijny dla dziewczynki. Miękki wianek którego, bazą jest tasiemka koronkowa szerokości około 1 cm, ozdobiona delikatnymi różyczkami i pączkami z batystu włoskiego oraz listeczkami z drobnej satyny. Obwód tego wianka każdy może dopasować do potrzeb. Tasiemkę wiążemy w dowolnym miejscu. Pasuje do każdej alby. Ten model ma dłuższy czas realizacji, więc zaplanuj...
  114,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych.
  Wianek komunijny w formie gałązki z bukiecikiem na boku. Tył wiankuszka zdobią wstążeczki. Kolorystyka biało-zielona. Całość prezentuje się bardzo naturalnie. Jest to wianek regulowany, wiązany z tyłu. Obwód wianka: ok 50 cm
  55,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 7 dni roboczych.
  Delikatny wianuszek pierwszokomunijny dla dziewczynki. Kwiaty zostały wykonane z organtyny z dodatkiem różowej gipsówki. Model posiada ozdobny tył wykonany z dłuższych gałązek z zielonymi listkami. W tym przypadku mamy możliwość regulacji. Pasuje do każdej alby. Ten model ma dłuższy czas realizacji, więc zaplanuj zakupy wcześniej.
  99,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 7 dni roboczych.
  Nietypowy wianek wykonany z miękkiego drucika opleciony zieloną gałązką. Jest to model otwarty. Posiada dłuższe gałązki. Różyczkiwykonane z delikatnego muślinu. Można go ułożyć w dowolny sposób. Całkowita długość po wyprostowaniu: 99 cm W tym modelu możemy sami sobie regulować obwód wianka.
  83,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych.
  Bajecznie kolorowy wianek, który zwraca na siebie uwagę. Jest wykonany ręcznie z kolorowych wysokiej jakości sztucznych kwiatów. Ozdobiony został dodatkowo wstążkami. Polecamy do alby czy jasnej sukienki. Dominujący kolor to fiolet z zielonymi i różowymi dodatkami. W tym modelu możemy delikatnie zwiększyć lub pomniejszyć obwód. 
  105,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Komunijny wianuszek dla dziewczynki. Model wykonany na delikatnej zielonej gałązce z dodatkiem różu. Kwiatki wykonane są z piankowych oraz papierowych elementów. Tył ozdabia kokarda plus wstążki. Na jednym boku znajduje się większy bukiecik.
  63,00 zł
 • Towar dostępny od ręki - wysyłka w 24h.
  Komunijny wianek wykonany z drobnej gipsówki w dwóch kolorach. Model posiada  drobne różowe różyczki. Wianek jest wiązany, dzięki czemu można lepiej go dopasować do obwodu głowy. Wstążki są w kolorze białym. Produkt polski. Długość wianka po wyprostowaniu to 51 cm.
  100,00 zł
 • Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych.
  Wianek komunijny w formie gałązki z bukiecikiem na boku. Tył wiankuszka zdobią wstążeczki. Kolorystyka róż plus zieleń. Całość prezentuje się bardzo naturalnie. Gałązka jest elastyczna można ją delikatnie uformować. Obwód wianka: ok 50-53 cm
  58,00 zł
 • Towar dostępny- wysyłka 24h.
  Wianek wykonany został z piankowych kolorowych kwiatków. Pomiędzy nimi zostały wplecione zielone elementy ozdobne. Obwód można regulować, wiążąc wstążkę w dowolnej odległości.
  100,00 zł
 • Czas oczekiwania na produkt wynosi 4-5 dni.
  Oryginalny wianek komunijny w formie gałązki z przedłużonym tyłem ze wstążeczkami. Białe kwiatki wykonane są z materiału z perełką w środku. Gałązka w kolorze zielonym z zielonymi pączkami, wyglądem przypomina żywą ozdobę. Wianek można wykorzystać na różne fantazyjne fryzury. Można go wpleść w warkocz lub zrobić z niego koczek.
  80,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Wianek komunijny wykonany z piankowych róż w kolorze różowym i białym z dodatkiem zieleni. Tył ozdabiają białe koronkowe wstążki. Jest to nieszablonowy model wianka, gdyż nie posiada łączenia z przodu. Można go dowolnie formować. Dopasuje się do każdego obwodu głowy.Długość wianka po całkowitym wyprostowaniu: 52 cmDługość wstążki: około 35 cm
  100,00 zł
 • Wysyłka tego modelu w ciągu 3-5 dni roboczych.
  Regulowany wianek komunijny wykonany z biało-zielonych sztucznych kwiatków. Prezentuje się naturalnie. Wstążki są w kolorze białym. Produkt polski.
  99,00 zł
 • Towar dostępny - wysyłka 24h.
  Biały regulowany wianek komunijny wykonany z drobnych ozdobnych elementów. Wstążki są w kolorze białym. Produkt polski. Długość wianka po wyprostowaniu to 51 cm.
  93,00 zł
 • Oczekiwanie na dostawę
  Wianek komunijny utrzymany w delikatnej kolorostyce z dodatkiem różu zieleni oraz złamanej bieli. Tył ozdabia atłasowa kokarda z różą. Model posiada możliwość regulacji obwodu. Wianek wykonany został ze sztucznych kwiatów. Prezentuje się naturalnie.
  99,00 zł