Wianek komunijny W120

Wianuszek komunijny z dodatkiem różu. Zastosowano tutaj połączenie zieleni, różu i białych materiałowych kwiatuszków. Posiada kokardkę oraz wstążkę. Prezentuje się niezwykle uroczo i dziewczęco. Na Pierwszą Komunię Świętą.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 pkt.. Możesz wymienić przy następnym zamówieniu 16 pkt. na kupon o wartości 8,00 zł.


Poprzednia najniższa cena: 164

164,00 zł

Wysyłka 1 - 4 dni.

Więcej informacji

Obwód około: 51 cm

Uwaga! Jeśli spodobał ci się ten model wianuszka, nie czekaj z zakupem!

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że najpiękniejsze wianki wyprzedają się jeszcze przed sezonem komunijnym z powodu braku czasu na ich wykonanie (są plecione ręcznie) lub braku specyficznych elementów (kwiatki, listki, perły itp.). Dostajemy wówczas mnóstwo zapytań, ale nie jesteśmy w stanie wykonać ponownie wielu modeli.

Rozmiar wianka jest uniwersalny i zawsze taki sam, więc nie musisz się martwić że będzie za mały lub za duży, gdy nadejdzie ten ważny dzień.

PRODUKT POLSKI wykonany ręcznie.

Informacje dotyczące zwrotów/reklamacji

Zwrot towaru / Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru

2. Kupujący będący konsumentem odstępuje od umowy poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej.

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony umowy świadczyły, ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

4. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kupującego koszty zwrotu towaru do Sprzedawcy ponosi Kupujący.

5. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadu gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Wzór odstąpienia od umowy zawartej na odległość przez konsumenta: POBIERZ

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy: CZYTAJ

Proces Reklamacji Towaru

  • Wypełnij formularz reklamacji towaru, który znajduje się na naszej stronie internetowej (POBIERZ)
  • Spakuj produkty przeznaczone do reklamacji. Nie zapomnij dołączyć formularza oraz paragonu!
  • Wyślij paczkę Listem Poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej.(Nie odbieramy przesyłek ZA POBRANIEM oraz w paczkomatach)


Uprzejmie informujemy, że reklamacja winna być złożona na piśmie (formularz reklamacji) i przesłana wraz z produktem z dołączonym dowodem zakupu na adres siedziby firmy. Obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem, że produkt użytkowany był zgodnie z jego przeznaczeniem. Zostaje ona rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia jej zgłoszenia.

Proces reklamacji w sklepie blumore.pl zgodny jest z art. 8 ust. 4 z dnia 30 lipca 2014 r. o prawach konsumenta oraz Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 1964, Nr 16 poz 93 ze zmianami)


Dane kontaktowe, niezbędne do zakończenia procesu  reklamacji/ odstąpienia od umowy:

F.H. Blumore
ul. Załęska 87
35-322 Rzeszów
tel. 509367403

Opinie

Napisz opinię

Wianek komunijny W120

Wianek komunijny W120

Wianuszek komunijny z dodatkiem różu. Zastosowano tutaj połączenie zieleni, różu i białych materiałowych kwiatuszków. Posiada kokardkę oraz wstążkę. Prezentuje się niezwykle uroczo i dziewczęco. Na Pierwszą Komunię Świętą.

Napisz opinię

Produkty powiązane