Ubrania na letnie wyjazdy

Ubrania na letnie wyjazdy

Przyszedł długo wyczekiwany przez dzieciaki moment – WAKACJE! Sezon na rodzinne wyjazdy, obozy, kolonie oraz czas obfitujący w wiele wrażeń i przygód. :) W takich chwilach wielu z nas staje przed dylematem, jakie ubrania najlepiej zapakować do dziecięcej walizki. Odpowiedź jest bardzo prosta – zdecydowanym numerem jeden są lekkie bawełniane fasony. Sprawdzą się w wielu sytuacjach, są wygodne i nie zajmą wiele miejsca w torbie podróżnej. Dodatkowym plusem takich ubrań jest ich uniwersalność – pasują do wszystkiego oraz na wiele okazji. Bawełniana sukienka będzie dobra jednakowo na plażę oraz dyskotekę.


Kolejny argument „za” - który na pewno spodoba się rodzicom – dzieciaki, które jadą same na dłuższy wypoczynek (obóz, kolonia), nie będą miały najmniejszego problemu z organizacją takiej garderoby. Bawełniane ubrania dla dzieciaków najczęściej mają w składzie domieszkę elastanu, dlatego ciuszki nie będą się mięły. W razie zamoczenia szybko wyschną. Mnogość wzorów i kolorów pozwoli na łatwe tworzenie wielu wakacyjnych stylizacji. I najważniejsze – są mega wygodne! :) Nie uwierają, skóra dziecka może oddychać, więc nasze pociechy bez przeszkód mogą oddać się zabawie.
Warto wspomnieć również o modelach ¾. Fasony o takiej długości (np. legginsy, bluzy, bluzki) są świetnym rozwiązaniem na wahającą się pogodę typu „ciepło – zimno”. To bardzo przydatne, szczególnie podczas wyjazdu, ponieważ musimy być przygotowani na różne okoliczności.Jak widać, bawełniane fasony są naprawdę fajną propozycją na wakacyjne podróże. Nie czekajcie dłużej i zaopatrzcie szafę swojej pociechy o nowości! :)

>> Całą kolekcję znajdziesz TUTAJ <<

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie będzie publikowany)
   Strona www: (Adres url z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod